Комітет арбітрів УАФ оцінив скандальне вилучення Данила Безкоровайного у матчі Кривбас – Динамо

Данило Бескоровайний

Комітет арбітрів УАФ провів аналіз епізоду з вилученням захисника Кривбасу Данила Безкоровайного в матчі з Динамо (0:2) у 14-му турі УПЛ.

На старті поєдинку головний арбітр зустрічі Максим Козиряцький вилучив гравця криворізької команди за фол останньої надії. Комітет арбітрів визнав це рішення правильним.

Ванат починає контратаку і при цьому контролює м’яч, прямує до воріт суперника, його переслідують два гравці Кривбасу. Безкоровайний ззаду створює контакт з Ванатом і цим змушує його впасти і втратити контроль над м’ячем, тим самим позбавляючи його можливості забити гол.

Таке порушення підпадає під типологію “Зрив очевидної гольової можливості” (DOGSO), а відтак призводить до технічного покарання у вигляді штрафного удару (порушення було скоєно поза межами штрафного майданчика) та дисциплінарної санкції за DOGSO, тобто до червоної картки”.

Згідно з протоколом ВАР, це рішення було перевірено цією технологією, і технічна та дисциплінарна санкції була підтверджена. Отже, йдеться про правильне рішення, ухвалене арбітром“, – ідеться в поясненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *